Podaj email aby otrzymać szczegóły produktu
Twoje kryteria porównania: kwota kredytu: 10 000 PLN, okres kredytowania: 36 miesięcy, rodzaj rat: równe

T-Mobile Usługi Bankowe - T-Mobile pożyczka gotówkowa

Kwota kredytu: 10 000 PLN
Okres kredytowania: 36 miesięcy
Oprocentowanie: 4,90%
Rata: 327,09 PLN

Szczegóły produktu

Rata kredytu 327,09 PLN
Liczba rat 36
Oprocentowanie: 4,90% Do 60 miesięcy jest stałe, powyżej tego okresu zmienne.
Jeśli nie wykupimy ubezpieczenia, to ubezpieczenie wzrośnie do 6,90 proc.
Oprocentowanie rzeczywiste 12,17% RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) uwzględnia koszty odsetek, opłaty przygotowawczej oraz dodatkowych opłat związanych z kredytem. Metodologia obliczania RRSO jest identyczna w przypadku każdego banku i kredytu.
Prowizja 930 PLN Jeśli nie wykupimy ubezpieczenia, to prowizja wyniesie od 5,90 do 22,10 proc.
Ubezpieczenie kredytu 0% Ubezpieczne jest obligatoryjne i wynosi 0,18% za każdy miesiąc kredytowania
Wcześniejsza całkowita spłata kredytu 0 Prowizja za wcześniejszą spłatę kredytu nie jest pobierana
Suma odsetek w okresie kredytowania 845,29 PLN Suma odsetek w okresie kredytowania to wartość odsetek, jakie kredytobiorca zapłaci bankowi przez cały okres spłaty kredytu.
Całkowita kwota do spłaty kredytu 11 775 PLN Całkowita kwota kredytu do spłaty to suma odsetek zapłaconych w okresie kredytowania oraz prowizji za udzielenie kredytu.

Dodatkowe informacje

Maksymalna kwota kredytu 200 000 PLN Podana wartość to najwyższa kwota kredytu, jaką może udzielić bank w ramach danej oferty. Maksymalna kwota kredytu w przypadku każdego klienta jest uzależniona m.in. od indywidualnej oceny zdolności kredytowej przez dany bank.
Maksymalny okres kredytowania 120
Kredyt na oświadczenie o dochodach tak Istnieje możliwość uzyskania pożyczki na oświadczenie o zarobkach
Kredyt 100% online tak
Oferta dla stałych klientów nie
Dodatkowe informacje

Parametry kredytu na podstawie reprezentatywnego przykładu

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota kredytu: 23 126 zł (bez kredytowanych kosztów), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 16,93%, oprocentowanie stałe: 9,99%, całkowita kwota do zapłaty: 33 362,98 zł, całkowity koszt kredytu: 10 236,98 zł (w tym: prowizja: 3 150,56 zł, odsetki: 7 086,42 zł), 59 równych miesięcznych rat w wysokości / po: 565,47zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Warunki oferty: wg stanu na 01.03.2018 r. Przedstawione symulacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wyliczenia wskazane w kalkulatorze są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu dla kredytu bez ubezpieczenia. Przyznanie kredytu uzależnione jest każdorazowo od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Usługi bankowe świadczy: Alior Bank S.A., ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa

Komentarze

~katt
Opinia z dnia: 22-05-2013

Witam! Bardzo proszę o wypełnienie krótkiej i nieskomplikowanej ankiety wszystkich klientów Alior Sync. Informacje, które chcę dzięki niej uzyskać są niezbędne do skończenia mojej pracy licencjackiej, więc z góry bardzo dziękuję za pomoc!! :) http://moje-ankiety.pl/respond-46444.html

odpowiedz
~Dolar
Opinia z dnia: 17-07-2013

Złożyłem wniosek o linie debetową , wstępna decyzja OK i prosimy czekac na telefon konsultanta.... i czekam tak sobie juz ponad tydzień , bo nikt nie raczy zadzwonić , a na infolinii za kazdym razem rozmawiasz z inna osobą która rozkłada ręce i każe czekać (podobno dwa dni robocze). Ale ok , może produkt kredytowy przerasta ich możliwości , więc próbuję czegoś prostszego - proszę o opinię bankową dotyczącą mojego rachunku. Uprzejma pani informuje ze nie ma sprawy, już wysyłamy na adres mailowy i ..... znowu czekam ! Dopiero po dwóch interwencjach łaskawie przesłali informację że mam u nich rachunek bankowy od daty z takim a takim saldem. ( w ich opinii jest to opinia bankowa) . REASUMUJĄC = MOIM ZDANIEM BANK NADAJE SIĘ WYŁĄCZNIE DO OBSŁUGI NASTOLATKÓW I ICH KIESZONKOWEGO , ALE NIC WIĘCEJ !

odpowiedz
~ola
Opinia z dnia: 26-07-2013

" jeśli kupujecie przez Allegro na raty to dajcie sobie spokój....Czekałem 3 tygodnie na zrealizowanie całej procedury,a miało być szybko.Dodzwonicie się tylko pod numer 801.... pod którym niekompetentne osoby które za dużo nie potrafią zrobić,a więcej obiecać.O przedterminową spłate kredytu musiałem dzwonić 4 razy !!! Wysłałem tez listem poleconym prośbę o wyliczenie pozostałej kwoty do spłaty to po miesiącu cisza....dopiero wspomniane telefony pomogły.Mają klienta głęboko gdzieś,jesteście jak przedmiot na którym mogą zarobić." Ja mam 21 lat wzielam na raty sprzet za 4200zł . Wszystko online. Kasa poszla na konto sprzedawcy. Rate place tylko 138zł odsetki tylko 758 zł!!!

odpowiedz
~Cinka
Opinia z dnia: 9-08-2013

Syn to bardzo dobra usługa bankowa. Mamy konta od kilku miesięcy, chłopak ma raty na Allegro. Decyzja kredytowa przyszła szybko, bez komplikacji. Samo konto i opłaty (a raczej ich brak) są rewelacyjne. Bardzo polecam ten bank, zrezygnowaliśmy z PKO dla niego i było warto.

odpowiedz
~Ewka
Opinia z dnia: 26-09-2013

" Do pana Seby czy otrzymał już pan pożyczke na konto ponieważ mam ten sam problem" Nie wiem jak u Pana seby,ale u mnie była w poniedziałek (wniosek wysłany w piątek w południe) http://aliorbankopinie.blogspot.com/p/pozyczka-gotowkowa.html

odpowiedz
~~seba74
Opinia z dnia: 30-09-2013

Witam Kredyt otrzymalem po 13 dniach od wizyty kuriera plus kilka telefonow do nic nie wiedzacych konsultantow,obecnie mam podobny przypadek po pozytywnej decyzji na limit w koncie czekam 6 dzien zeby lilmt trafil na moje konto

odpowiedz
~klient
Opinia z dnia: 30-09-2013

" Syn to bardzo dobra usługa bankowa. Mamy konta od kilku miesięcy, chłopak ma raty na Allegro. Decyzja kredytowa przyszła szybko, bez komplikacji. Samo konto i opłaty (a raczej ich brak) są rewelacyjne. Bardzo polecam ten bank, zrezygnowaliśmy z PKO dla niego i było warto." moze u pana bylo szybko ja czekam kolejny dzien na pozyczke (dokladnie 6) pozyczki w Sync to porodia profesjonolizmu

odpowiedz
~Jarek
Opinia z dnia: 30-09-2013

" witam ,zgadzam sie z wczesniejszymi wpiasni ,trzeba miec duzo cierpliwosci zeby otrzymac od SYNC pozyczke.Ja podpisalem umowe u kuriera 09,01 do dzis nie mam kasy na koncie choc mam konto w SYNCU,gdy dzwonilem na infolinie to sie dowiedzialem ze sa problemy techniczne nam czekac,nikt juz mi nie powiedzial jak dlugo.Co do kuriera to pani konsultant dzwoniac powiedziala ze bedzie na 100 procent 07,01 tego dnia oczywiscie go nie bylo po telefonie do SYNC pojawil sie laskawie 2 dni pozniej.NIE POLECAM I ODRADZAM" Witam Mam obecnie podobnie jak pan Seba wniosek zlozylem 22,09.Decyzja pozytywna od tego czasu cisza,dzis dzwonilem do Sync i pani mowi ze wszystko ok i mam czekac jeszcze tylko 2 dni:-) czy ktos moze mi odpisac ile czekal na pozyczke?

odpowiedz
~eto
Opinia z dnia: 1-10-2013

w moim przypadku poszło bardzo szybko. otrzymałem decyzję i środki z pożyczki chyba nawet następnego dnia po podpisaniu dokumentów.

odpowiedz
~zulu gula
Opinia z dnia: 1-10-2013

cierpliwości. radzę spytać na infolinii o status na pewno pomogą. Albo porozmawiac z konsultantem Wirtualnego Oddziału.

odpowiedz