Podaj email aby otrzymać szczegóły produktu
Twoje kryteria porównania: kwota pożyczki: bez znaczenia, okres kredytowania: bez znaczenia

Aasa Polska - Aasa Polska - Asa Kredyt

Kwota pożyczki: od 1 000 do 10 000 PLN
Okres kredytowania: 6 miesięcy - 24 miesiące

Parametry pożyczki

Minimalna kwota pożyczki 1 000 PLN - minimalna kwota pożyczki wynosi 1 000 zł
- maksymalna kwota pożyczki wynosi 10 000 zł
Maksymalna kwota pozyczki 10 000 PLN
Minimalny okres kredytowania 6 miesięcy - minimalny okres spłaty pożyczki wynosi 6 miesięcy
- maksymalny okres spłaty pożyczki wynosi 24 miesiące
Maksymalny okres kredytowania 24 miesiące
Minimalny dochód
Wypłata pieniędzy Przelew / gotówka Pożyczka zostanie wypłacona przelewem na rachunek bankowy Klienta lub w formie gotówkowej, w zależności od dyspozycji Klienta, poprzez realizację przez Klienta określonego instrumentu płatniczego, czeku lub przekazu pocztowego, w terminie siedmiu dni od daty doręczenia do Pożyczkodawcy przez Klienta własnoręcznie podpisanego egzemplarza Umowy oraz przekazania Pożyczkodawcy przez Klienta nie później niż w terminie siedmiu dni od daty doręczenia Klientowi egzemplarza Umowy określonych przez Pożyczkodawcę dokumentów i informacji, niezbędnych do dokonania oceny ryzyka kredytowego, które wraz z innymi informacjami pozyskanymi przez Pożyczkodawcę będą w ocenie Pożyczkodawcy wystarczającą podstawą do podjęcia decyzji o wypłacie pożyczki. Pożyczka wypłacana jest pod warunkiem pozytywnego zweryfikowania przez Pożyczkodawcę ryzyka kredytowego w odniesieniu do Klienta.
Pożyczka bez BIK tak Pożyczkobiorca jest sprawdzany w bazach danych: Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. z siedzibą w Warszawie, Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Biurze Informacji Kredytowej S.A. z siedzibą w Warszawie oraz Rejestru Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A. z siedzibą w Warszawie oraz za pośrednictwem Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. w bazie Związku Banków Polskich
Pożyczka 100% online / SMS tak Wniosek o pożyczkę gotówkową Aasa składany jest online - przez internet
Oferta promocyjna nie
Dodatkowe informacje Aasa Polska oferuje pożyczki Klientom, którzy mieszkają na stałe w Polsce, są w wieku od 20 do 80 lat, otrzymują udokumentowany stały dochód w Polsce, posiadają aktywny rachunek bankowy oraz nie widnieją w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD)

Parametry kredytu na podstawie reprezentatywnego przykładu

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 5 000 zł na okres 23 miesięcy wynosi 81,05%. Rata miesięczna 373,37 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 514,43 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2 490 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 25 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 8 579,43 zł (stan na dzień 12.10.2017 r.).

Pożyczkodawcą jest Aasa Polska S.A., ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. NIP: 5252528111, Regon 146017266 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000411939 Kapitał zakładowy 42 000 000 zł (wpłacony w całości).

Komentarze

ANNA
Mar 4, 2014 6:26:11 PM

niestety ale to prawda ASA kredyt to kanciarze, osoby które prowadzą i pracuja w tej firmie to ludzie z łapanki, którzy nie maja pojecia o prowadzeniu tak poważnej działanosci pozyczkowej, za drobne przewinienie karzą po 100 kroć np. mnie mimo iż spłaciłam pozyczke za ich zgodą po lekkim terminie zrobiono mi zajęcie wynagrodzenia, zajeto mi zwrot podatku z urzędu skarbowego i najfajniejsze jest to , ze w dupie maja fakt iż ja nie jestem im nic winna. Nie chciało się paniusi rozliczyc wpłaty to wypchnęła to do komornika…. Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Zbigniew
Oct 27, 2014 11:11:33 PM

Raz tylko miałem przyjemność wziąć u nich kredyt, ale wszystko przebiegło bez żadnych problemów. Niedługo po zatwierdzeniu mojej pożyczki mialem już całość pieniędzy na koncie i mogłem pozałatwiać naglące mnie sprawy. Wszystko bylo zgodne z umową, a o wszelkich kosztach wiedziałam od momentu przeprowadzania kalkulacji. Jeśli jeszcze raz stanę przed koniecznoscią wzięcia pożyczki również zdecyduje się na nich.

odpowiedz
Rzecznik Aasa
Oct 31, 2014 10:11:25 PM

Pani Anno, Przykro mi czytać taką opinię, ton Pani wypowiedzi jednak pozwala mi sądzić, iż pisała ją Pani we wzburzeniu co nie bez znaczenia jest dla ogólnego wydźwięku komentarza. Niestety nie znam sprawy, aby móc odnieść się do niej w sposób wiążący, zachęcam jednakowoż do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta, celem omówienia i wyjaśnienia problemu, o którym Pani wspomniała. Po swojej stronie pozostaję do dyspozycji w przypadku pytań bądź wątpliwości - chętnie pomogę w ich rozwianiu. Pozdrawiam, Rzecznik marki Aasa

odpowiedz
Mirek
Nov 26, 2014 12:37:39 AM

Brałem kredyt w Aasa i nie mam do nich zastrzeżeń. Umowa nie zawierała kruczków, nie ukryli przede mną żadnych kosztów, wiedziałem ile płacę i za co od samego początku. W razie jakichkolwiek pytań zawsze byli do mojej dyspozycji, więc na obsługę też nie mogłem narzekać. Korzystne jest rozłożenie na tak wiele rat, bo o wiele łatwiej spłacać. Jestem zadowolony i polecam.

odpowiedz
malta
Dec 16, 2014 2:41:38 PM

I niestety potwierdzam. Pożyczka widmo której nie otrzymałam a wezwanie do zapłaty jest i straszenie też. Najpierw mówi się o małej kwocie pożyczki jednego dnia ale już telefonicznie następnego dnia Pani z obsługi twierdzi że to suma...nie powiem suma duża1. Uwaga więc.

odpowiedz
Maria55
Dec 17, 2014 3:48:22 PM

Witam,korzystałam z usług tej firmy i jestem zadowolona.

odpowiedz
Rzecznik Aasa
Dec 22, 2014 9:43:21 PM

Pani Malto, Jestem przekonany, że tę sprawę możemy wyjaśnić. Bardzo proszę o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta (e-mail: obslugaklienta@asakredyt.pl, tel. 22 4 600 300), z powołaniem na Rzecznika lub podanie numeru, a bezzwłocznie się z Panią skontaktujemy. Pozostaję do dyspozycji, Rzecznik marki Aasa

odpowiedz
lalanka
Jan 11, 2015 5:54:34 PM

Brałam pożyczkę w AASA na święta i nie mam zastrzeżeń. Wstępną decyzję miałam jeszcze tego samego dnia, a następnego dnia był już u mnie kurier z umową. Pieniądze na konto również wpłynęły szybko. Więc wszystko poszło sprawnie. Pierwszą ratę spłaciłam kilka dni temu, bez ponagleń, telefonów, więc i tutaj problemów nie przewiduję.

odpowiedz
Tutka
Feb 8, 2015 8:38:20 PM

Aasa uratowało mi mój wyjazd urlopowy. Uwielbiam w okresie ferii wyjeżdzać na deskę, szukałam czegoś na już i przede wszystkim pewnego. Poleciła mi Aasa przyjaciółka która brała u nich pożyczkę. Wszystko załatwiłam przez internet, na drugi dzień była umowa i środki na rachunku. A co dla mnie najważniejsze, świadczą najtańsze usługi jeśli chodzi o pożyczki długoterminowe.

odpowiedz
Krystyna
Feb 23, 2015 8:50:53 AM

Trafiłam na ich strone szukając oszczędności. Zaciekawiło mnie kilka artykułów, a kiedy niedługo potem szukaliśmy z mężem pożyczki lub kredytu przypomniałam sobie o Aasa. Kalkulator ich pożyczki jest dostępony na stronie. Wszystkie koszta od razu wyliczone i podane otwarcie, bez żadnych gwiazdek. Każda kwota opisana i wyjaśniona. Dla mnie było to wystarczające, żeby im zaufać.

odpowiedz